Dwie Promocje Na Mobilnego Bukmachera Betsafe

Kasyno Internetowe   30 January 2017   Comments Off on Dwie Promocje Na Mobilnego Bukmachera Betsafe

betsafe na komorke
Poniedziałek przynosi podwójną promocję na zakłady sportowe na urządzeniach mobilnych. W końcu ze smartfonem w ręku spędzamy większość naszego wolnego czasu, nieprawdaż?

Wyślij w Betsafe 6 zakładów przez komórkę po minimalnym kursie 1.50 i patrz jak Twoja wygrana rośnie o 25%.

Zapisz się do promocji i złóż 6 zakładów (zakłady typu ‘combo’ też się liczą) a to co wygrasz minus to co przegrasz zostanie powiększone o 25% do kwoty 200 zł.

Wydarzenia, które obstawisz, muszą być rozstrzygnięte dzisiaj a kasa będzie dodana do Twojego konta jako gotówka jutro.

Bonus na Puchar Narodów Afryki

Druga mobilna promocja bukmacherska w Betsafe to bonus na Puchar Narodów Afryki.

Turniej wszedł w końcową fazę, przed nami tylko dwa mecze półfinałowe, mecz o trzecie miejsce, no i finał. Każda z drużyn w kilku ostatnich edycjach Pucharu Narodów dotarła do finału, ale tylko reprezentacji Egiptu udało się wygrać. Jak będzie tym razem?

Pierwszy półfinałowy mecz już w środę, 1 lutego od godziny 21:00 a spotkają się w nim drużyny z Burkina Faso i Egiptu. Drugi półfinał, pomiędzy Kamerunem i Ghaną, w czwartek również od 21:00.

Kursy w Betsafe prezentują się następująco:

1 X 2
Burkina Faso Egipt
4.00 3.05 2.09
Kamerun Ghana
3.40 3.05 2.30

Oglądaj oba mecze i stawiaj zakłady mobilne na żywo a Twoja wygrana netto (czyli wygrana minus przegrana) zostanie powiększona o 25% do kwoty 200 zł. Wygrana zostanie wypłacona jako gotówka.

Aby wziąć udział w promocji, potrzebujesz się do niej zapisać i postawić przynajmniej 10 zakładów z minimalnym kursem 1.80. Szczegóły na stronie bukmachera Betsafe.