Dwie Promocje Bukmacherskie Na Mecz Ajax – Legia

Kasyno Internetowe   19 February 2017   Comments Off on Dwie Promocje Bukmacherskie Na Mecz Ajax – Legia

pilka nozna bukmacher
23 lutego Legia Warszawa zagra rewanżowy mecz z Ajaxem Amsterdam. Mistrz Polski wciąż ma szanse na awans do dalszej rundy a Ty możesz go wesprzeć stawiając zakład sportowy na czwartkowy mecz.

Mamy dla Ciebie dwie promocje – jedną u bukmachera Unibet a drugą w Betssonie. Obaj bukmacherzy to sprawdzone na polskim rynku marki, więc możesz śmiało skorzystać z obu!

Freebet w Unibet

Zapisz się do udziału w promocji i puść kupon na mecz Ajax-Legia.
Minimalny kurs zakładu wynosi 1.40 a minimalna stawka 50 zł.

Możesz postawić zakład pojedynczy lub kombinowany, przed meczem lub w jego trakcie na żywo a dostaniesz w zamian 25 zł freebet bez warunków obrotu. Darmowy zakład będzie dostępny przez od wtorku 28 lutego, w sam raz na mecze Ligi Mistrzów.

W całej promocji możesz otrzymać tylko jeden darmowy zakład. Szczegółowy regulamin znajdziesz na stronie bukmachera Unibet.

Chcę Wysłać Kupon W Unibecie

Betsson

Właśnie dołączyłeś do graczy Betsson? A może masz już konto, ale jeszcze nie zrobiłeś pierwszego depozytu?

W takim razie karty płatnicze i inne skrille w dłoń i do depozytu przystąp! Jeżeli zarejestrujesz się Betsson lub zrobisz swój pierwszy depozyt w dniach 22-23 lutego i postawi przynajmniej 15zł na zwycięzcę czwartkowego mecz Mistrza Polski, dostaniesz 50 zł za każdy gol strzelony przez Legię.

Kasę dostaniesz jako bonus, którym należy obrócić 3 razy po minimalnym kursie 1.50.

Grasz już w Betssonie? Możesz skorzystać z cashbacku na żywo 15 zł na mecz Ajax – Legia. Po prostu zaznacz tę opcję na kuponie a w razie przegranej dostaniesz bonus w wysokości 15 zł. Aby go wypłacić, wystarczy raz postawić nowy zakład po minimalnym kursie 1.50.

Nie ociągaj się i zagraj już teraz. Widzimy się na meczu!